Daj się prowadzić

NATURZE

Od urodzenia mieszkałam w górach, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Od zawsze żyłam w Sudetach, nie mając o tym pojęcia. Nie widząc piękna natury i gór, które mnie otaczało. Szukając swojej drogi, myśląc, że odnajdę ją w wielkim, atrakcyjnym dla wszystkich mieście, wyjechałam. Miasto sprawiło, że zagubiłam się jeszcze bardziej. Straciłam kontakt, nie tylko z tymi, których kochałam, ale również z najbliższą mi osobą – z własną sobą. 

Ani stypendium na Wydziale Prawa i Administracji, ani najmodniejsze ubrania, ani prestiż życia w wielkim mieście, nie pomogły mi się odnaleźć. Postanowiłam wrócić, wrócić do siebie, wrócić do natury. Własnej natury i natury w moich górach – w Sudetach. Jeden, krwiście pomarańczowy zachód słońca w Karkonoszach, wiele różnych przypadków, wiele niełatwych decyzji zmieniających życie od fundamentów i szczera miłość do gór, ogrzewająca wnętrze i ludzi wokół, sprawiła, że weszłam na górską drogę bez reszty. 

Dziś jestem Przewodnikiem Sudeckim. Pracuję również jako Przewodnik na Zamku Grodno. Z pasją dzielę się swoją energią, miłością do natury, gór, historii regionu i pokazuję ludziom Sudety. Sudety, jakich nie znali. Dzielę się ich pięknem, niezwykłą historią, zaskakującymi tworami natury. Nigdy nie rozróżniałam tylu górskich szczytów, tylu niesamowitych gatunków roślin. Nigdy nie zauważyłam tylu rozkwitających pączków na drzewach, tak soczystej, wiosennej zieleni i tak dojrzałych odcieni jesieni. A od zawsze wystarczyło tylko to dostrzec. Niezmiernie cieszę się, że natura jest coraz bliżej mnie, że coraz bardziej rozumiem ją i czuję, a swoim szczęściem i tym co widzę, mogę dzielić się z innymi. 

Zapraszam w podróż po Sudetach, po górach innych niż wszystkie. Górach tak bardzo urozmaiconych i tak bardzo zaskakujących. Można tutaj odnaleźć wysokie wodospady,  przepaściste, skaliste szczyty, jaskinie, górskie kozice, muflony, wilki, ślady po dawnych morzach, wulkanach, lodowcach i pozostałości po bogatej historii kilku krain i ludzi, którzy mieli wpływ na rozwój naszego regionu. 

Czasami wystarczy dać się prowadzić naturze i pasji. A przynajmniej Przewodnikowi Sudeckiemu 🙂 Zapraszam.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Zapraszam do współpracy naturalnie

KIM JESTEM?

Przewodnik sudecki

Jestem Przewodnikiem z uprawnieniami. Zaprowadzę Cię w Sudety, gdzie przeżyjesz prawdziwą przygodę. Zapraszam grupy zorganizowane

MARKETINGOWIEC

Od kilku lat zajmuję się promowaniem firm, tworzeniem treści oraz projektowaniem graficznym. Tworzenie to moja pasja i powołanie. Chętnie pomogę Ci w twórczych projektach!

Filmowiec

Uwielbiam dzielić się obrazem z natury. Filmowiec to zdecydowanie za wielkie słowo, ale obraz wideo pozwala mi uchwycić dzieła natury oraz podzielić się pomysłami na górskie wędrówki

twórca z natury

Dzielę się z innymi tym, co być może dla niektórych niezauważalne, nieuchwytne, czy banalne. Piszę, nagrywam i pokazuję, że Sudety to góry, które można odkrywać  bez końca

Wasze opinie

Moja inspiracja

Newsletter

Zapisz się po więcej przygód!

facebook

Instagram

Sudety, jakich nie znałeś. All Rights Reserved.